15 kwietnia 2024, 07:09

Porażka piłkarek ręcznych Suzuki Korony Handball Kielce z SPR Pogoń Szczecin

Piłkarki ręczne Suzuki Korony Handball Kielce po emocjonującym spotkaniu przegrały w hali przy ulicy Krakowskiej z SPR Pogoń Szczecin 27:28. Był to mecz w Lidze Centralnej.

Suzuki Korona Handball Kielce – SPR Pogoń Szczecin 27:28 (13:16)

Suzuki Korona Handball Kielce: Smelcerz – Berlińska 8, Leśniak 6, Rosińska 4, Grabarczyk 4, Tomczyk 3, Miśkiewicz 1, Staszewska 1, Rzepka.

Po zaledwie 17 minutach gospodynie przegrywały 4:12, ale później zaczęły odrabiać straty i udało im się doprowadzić do wyrównania - było 25:25, a później 27:27. W 58. minucie trafiła Emilia Jałowicka i zapewniła zwycięstwo przyjezdnym.

Suzuki Korona Handball jest czwarta w tabeli Ligi Centralnej. Po 19 spotkaniach ma 34 punkty. W następnej kolejce, w niedzielę 21 kwietnia, podejmie Piłkę Ręczną Poznań. Będzie to ostatni mecz "Koroneczek" przed własną publicznością w tym sezonie.