Aktualności
    Wybierz cykl imprez:
    Wybierz rok:

Z kieleckich klubów najwyżej był Salos Cortile

Salos Cortile zajął trzecie miejsce w punktacji klubowej open Zawodów Pływackich o Puchar MOSiR, które odbyły się na pływalni Orka w Kielcach. To najwyższa lokata z trzech kieleckich klubów rywalizujących w tej imprezie.

Pływacy KSZO po raz kolejny wygrali punktację klubową

KSZO Ostrowiec zwyciężył w punktacji klubowej Zawodów Pływackich o Puchar MOSiR, które odbyły się na pływalni Orka w Kielcach. Impreza miała międzynarodową obsadę.

Zawodnicy z Kijowa zadowoleni ze startu w Kielcach

Niezwykle zadowoleni ze startu w Zawodach Pływackich o Puchar MOSiR na pływalni Orka w Kielcach byli reprezentanci klubu Aqualeader Kijów. W sumie z Ukrainy przyjechało 18 zawodników z opiekunami.

W ostatni piątek, 17 listopada akcja "Ratujmy Dzieciom Wzrok" odbyła się na pływalni Delfin w Kielcach

Cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem ze strony mieszkańców naszego miasta. Przez trzy godziny pracownicy z Salonu Optycznego Klank-Optyk w Kielcach bezpłatnie przebadali wzrok u kilkudziesięciu osób.
    W ostatni piątek, 17 listopada akcja \"Ratujmy Dzieciom Wzrok\" odbyła się na pływalni Delfin w Kielcach

Mocne kluby z Polski i jeden z Kijowa walczyły o Puchar MOSiR

Międzynarodową obsadę miały dwudniowe Zawody Pływackie o Puchar MOSiR, które odbyły się na pływalni Orka w Kielcach. W punktacji klubowej zwyciężył KSZO Ostrowiec. Startowali też zawodnicy z Kijowa.

Na pływalni Orka będzie rywalizować 210 zawodników z 31 klubów

W dniach 18-19 listopada na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej 18 w Kielcach odbędą się Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach. Zapowiada się dobra frekwencja.

Seniorzy ćwiczą aktywnie. Technika coraz lepsza

Na zajęciach z gimnastyki uczestnicy projektu Aktywny Senior ćwiczą z dużym zaangażowaniem. Widać u nich poprawę techniki i płynności w wykonywaniu ćwiczeń.

Mistrzostwa Europy w Hali Legionów. Były gwiazdy karate

W Hali Legionów w Kielcach w sobotę, 11 listopada, odbyły się Mistrzostw Europy Kadetów i Młodzieżowców w karate Kyokushin/Shinkyokushin. Reprezentanci Polski wywalczyli na tej imprezie 18 medali.

Na pływalni Orka odbyła się akcja „Ratujmy dzieciom wzrok”

Na pływalni Orka przy ulicy Kujawskiej zainicjowana została kolejna edycja akcji „Ratujmy dzieciom wzrok”. Jej organizatorami są Salony Optyczne Klank - Optyk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.