MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
Stadion Piłkarski
Adres: 25-118 Kielce, ul. Szczepaniaka 29
Tel: 041 361 27 15

Stadion piłkarski przy ul. Szczepaniaka to kawałek historii kieleckiego sportu. Położony na uboczu miasta, wśród leśnej głuszy dzisiejszego osiedla Baranówek, powstał w 1924 roku w miejscu placu ćwiczeń wojskowych.

Przez lata stadion poddawany był licznym modernizacjom by od sezony 1975/76 zacząć służyć Koronie Kielce. Ta rozgrywała tam swoje mecze aż do połowy ekstraklasowego sezonu 2005/2006 czyli 30 lat – po czym przeniosła się na nowy obiekt przy ul. Ściegiennego.

Obecnie stadion służy rozgrywkom Młodej Ekstraklasy, gdzie swoje mecze rozgrywa Korona Kielce. Odbywają się tam także treningi pierwszej drużyny. Obiekt może pomieścić około 5000 osób, w tym około 300 na zadaszonej trybunie budynku klubowego. Wymiary boiska to standardowe 105 m x 68 m. Stadion dysponuje sztucznym oświetleniem do celów treningowych. Nawierzchnia to naturalna murawa pod którą działa komputerowo sterowany system nawadniający (19 zraszaczy). Obiekt jest monitorowany przez 5 kamer wewnętrznych i 1 zewnętrzną.

Do dyspozycji zawodników jest odnowiony budynek klubowy z szatniami, natryskami i sauną. Oprócz tego można skorzystać z siłowni, która także znajduje się na terenie obiektu.

5. CENNIK KORZYSTANIA ZE STADIONU

PIŁKARSKIEGO PRZY UL. SZCZEPANIAKA 29

 

L.p.

Przedmiot usługi

Cena w zł brutto/ 60 minut

1

Trening dla grup seniorskich – ekstraklasa,

1080,00

2.

Trening dla grup seniorskich – kluby stowarzyszenia sportowe, grupy niezrzeszone oraz zakłady pracy.

380,00

3.

Trening przy sztucznym oświetleniu dla grup seniorskich – kluby stowarzyszenia sportowe, grupy niezrzeszone oraz zakłady pracy.

500,00

4.

Treningi i zajęcia sportowe dla młodzieżowych klubów i organizacji sportowych, biorących udział we współzawodnictwie sportowym.

180,00

5.

Treningi i zajęcia sportowe przy sztucznym oświetleniu dla młodzieżowych klubów i organizacji sportowych, biorących udział we współzawodnictwie sportowym.

240,00

6.

Imprezy rekreacyjne, mecze, turnieje piłki nożnej,

Cena do negocjacji

 

1. Max. ilość osób uczestniczących w zajęciach – 25.

2. Cena obejmuje wynajem szatni i pryszniców zlokalizowanych w obiekcie przy
ul. Szczepaniaka 29.

3. Podane ceny zawierają podatek VAT, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

4. Dyrektor MOSiR lub upoważniony przez Dyrektora zarządzający obiektem może,
w uzasadnionych przez usługobiorcę przypadkach, udzielić zniżki od ustalonych cen.


Powrót