I REKREACJI W KIELCACH
    KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    11 kwietnia 2024, 12:10

Awans Industrii Kielce w Pucharze Polski. W sobotę w Hali Legionów mecz z MMTS Kwidzyn

Piłkarze ręczni Industrii Kielce pokonali w Hali Legionów Corotop Gwardię Opole 36:22 i awansowali do Final Four Orlen Pucharu Polski. Finałowy turniej odbędzie 4 i 5 maja w Kaliszu. W półfinale przeciwnikiem Industrii będzie Energa Wybrzeże Gdańsk.

Industria Kielce - Corotop Gwardia Opole 36:22 (17:13)

Industria: Wałach, Mestrić- A. Dujszebajew 5, Paczkowski 3, Gębala 4, Karacić, Karaliok 8, Wiaderny 1, Thrastarson 1, Kounkoud 5, Olejniczak 2, Surgiel 4, D. Dujszebajew 3.

Na osiem minut przed końcem Industria prowadziła 31:19. Na uwagę zasługuje podwójna obrona Sandro Mestricia z 58. minuty. Najpierw obronił rzut karny, a potem dobitkę Daniela Kopreka. Ostatecznie Industria Kielce wygrała 36:22 i zameldowała w Final Four Orlen Pucharu Polski.

W sobotę, 13 kwietnia, w Hali Legionów Industria Kielce rozegra drugi mecz z MMTS Kwidzyn w fazie play off Orlen Superligi - początek o godzinie 16.