KALENDARZ IMPREZ
    Aktualności
    15 marca 2024, 08:10

Korona przegrała z Rakowem. W niedzielę na Suzuki Arenie zagra z Pogonią

Piłkarze Korony Kielce przegrali zaległy pojedynek 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Rakowem Częstochowa 0:2. W niedzielę, 17 marca, na Suzuki Arenie podejmie Pogoń Szczecin. Początek spotkania o 12.30.

Korona Kielce - Raków Częstochowa 0:2 (0:2)
    Bramki:
    Ante Crnac 3, Władysław Koczerhin 6.
    Korona:
    Dziekoński - Zator, Malarczyk (71. Dalmau), Trojak, Pięczek - Hofmeister - Podgórski (59. Błanik), Nono (86. Czyżycki), Remacle, Konstantyn (59. Fornalczyk) - Szykawka.
    Raków:
    V. Kovacević - Racovitan, Arsenić, Svarnas - Tudor, Koczerhin, Berggren, Otieno (54. Carlos Silva) - Yeboah (71. A. Kovacević), Nowak (82. Barath) - Crnac (82. Zwoliński).
    Sędziował:
    Jarosław Przybył (Kluczbork).
    Żółte kartki:
    Remacle, Podgórski (Korona), Arsenić, Carlos Silva (Raków).
    Czerwona kartka:
    Arsenić (Raków, 69 minuta, za drugą żółtą).
    Widzów:
    7747.

Korona fatalnie weszła w to spotkanie i po sześciu minutach przegrywała już 0:2. Po przerwie zagrała lepiej, stworzyła bramkowe okazje, ale żadnej nie zamieniła na gola.

- Co się stało z zespołem w pierwszym kwadransie? Jeżeli rozpoczynasz mecz i dostajesz na "dzień dobry" dwie bramki, to wszystkie założenia schodzą na drugi plan. Próbowaliśmy wrócić do meczu, ale Raków bardzo dobrze korzystał z faz przejściowych, a my cierpieliśmy - mówił Kamil Kuzera, trener Korony Kielce.

W niedzielę Korona zagra na Suzuki Arenie trzecie spotkanie z rzędu - podejmie Pogoń Szczecin. Początek spotkania o 12.30.