MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  20 lutego 2023, 10:39

  Czekamy na zgłoszenia do Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu

  Zapraszamy na Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu. Odbędą się pływalni Foka na osiedlu Barwinek 31 w Kielcach. Organizatorem zawodów jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

  2 marca na pływalni Foka będą rywalizować klasy VII - VIII, 7 marca klasy V-VI, 8 marca klasy III - IV, 17 marca klasy I-II. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.

  Uczniowie klas I-II  będą startować w następujących konkurencjach: 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 25 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 25 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Każda szkoła zgłasza po jednej sztafecie dziewcząt i chłopców.


  Uczniowie klas III - IV będą rywalizować na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.


  Przedstawiciele klas V-VI będą rywalizować na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców, w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. 

   

  Dla uczniów klas VII-VIII przewidzieliśmy następujące konkurencje: 100 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem motylkowym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Szkoła zgłasza jeden zespół sztafetowy z wszystkich klas. 

   

  Zgłoszenie powinno zawierać listę imienną uczniów z podaniem klasy, nazwy i numeru szkoły, wykazu konkurencji, do których uczniowie zostali zgłoszeni. Należy je przesłać w wersji elektronicznej na adres: sport@mosir.kielce.pl (do pobrania ze strony internetowej). Wersję papierową, potwierdzoną przez dyrekcję szkoły, należy dostarczyć organizatorowi w dniu zawodów. Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów nie będą przyjmowane.

   

  Zgłoszenia klas VII-VIII należy przesłać do 27 lutego, klas  V-VI do 1 marca, III-IV do 3 marca, klas I-II do 13 marca. 

   

  Załączniki:
  Powrót