MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  25 listopada 2022, 09:44

  Zachęcamy do udziału w Mikołajkowym Maratonie Pływackim na Foce

  Po raz kolejny organizujemy Mikołajkowy Maraton Pływacki 2022. Odbędzie się 4 grudnia na krytej pływalni Foka na osiedlu Barwinek 31 w Kielcach. Początek tego wydarzenia o godzinie 9. Ostatni zawodnicy wystartują o 14.

  Wyniki osób startujących indywidualnie będą grupowane według kategorii wiekowych uczestników, osobno dla kobiet i mężczyzn. Kategorie są następujące:  do 18 lat, 18 – 30 lat, 31 – 40 lat, 41 – 55 lat, powyżej 55 lat. Wynik indywidualny stanowi łączna ilość długości basenów, pokonanych przez uczestnika w ciągu godziny.

  Dla najlepszych trzech zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach przewidziano medale. Na wszystkich uczestników czekają okolicznościowe dyplomy oraz upominki. Wyróżnimy też najmłodszego i najstarszego uczestnika maratonu plywackiego.

  Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest czytelne wypełnienie karty zgłoszeniowej. Karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do biura pływalni do 2 grudnia 2022 roku. W zawodach mogą wziąć udział tylko i wyłącznie uczestnicy, którzy wypełnili i podpisali karty zgłoszeniowe. Są one do pobrania z kasy pływalni. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

  Załączniki:
  Powrót