MIEJSKI OŚRODEK SPORTU
I REKREACJI W KIELCACH
  KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  24 listopada 2020, 13:40

  Trzy medale mistrzostw Polski Akweduktu na zakończenie sezonu

  Trzy medale zdobyli zawodnicy Akweduktu Kielce na Mistrzostwach Polski w Aquathlonie w Rzeszowie. Udanie zakończyli sezon 2020, który był zupełnie inny niż poprzednie z powodu epidemii koronawirusa.

   

  - W kategorii juniorów młodszych pierwszy medal w naszych barwach zdobył Kuba Borowiecki, również brąz w młodzikach wywalczył Janek Brzóska. Trzeci medal zdobył trener Kuba Brzóska, który w swojej kategorii wiekowej był drugi. Aquathlon w Rzeszowie był również podsumowaniem całego cyklu Grand Prix w Aquathlonie, gdzie wśród młodziczek Wiktoria Kos wywalczyła drugie miejsce, a trzecie lokaty zajęli Janek Brzóska w młodzikach i Kuba Borowiecki w juniorach młodszych.

  Był to nasz ostatni start w tym strasznie dziwnym, długim i nietypowym sezonie, gdzie początkowe plany trzeba było wywrócić do góry nogami, działać i wykonywać zmiany w planach czasami w ostatniej chwili, ale zdecydowana większość zawodników zdała ten "egzamin" - powiedział trener Grzegorz Kożuchowski. 

   

  Zawodnicy Akweduktu do startów w tym sezonie przygotowywali się między innymi na pływalni Foka należącej do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

  Powrót