KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  07 sierpnia 2020, 14:55

  Ponad 200 dzieci uczestniczyło w sumie w Sportowych Półkoloniach z MOSiR-em

  Zakończyły się Sportowe Półkolonie z MOSiR-em Lato 2020. W sześciu turnusach wzięło udział 216 osób. Dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom. I już teraz zapraszamy na nasze kolejne półkolonie.

   

  -Tradycyjnie nasze półkolonie cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 216 osób. Dzieci są zadowolone, rodzice również, a to jest dla nas najważniejsze. Oczywiście, w czasie wszystkich zajęć przestrzegaliśmy reżimu sanitarnego i zasad bezpieczeństwa koniecznych w czasie epidemii koronawirusa - powiedziała Jadwiga Głowacka, kierownik Działu Organizacji Imprez Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  Podczas wszystkich turnusów dzieci miały ciekawe zajęcia sportowe z lekkiej atletyki, karate, była też nauka pływania, nie zabrakło gier i zabaw rekreacyjnych, była również wizyta w parku linowym. Tradycyjnie już dodatkową atrakcją były Policyjna Szkółka Rowerowa i Wodna Szkółka Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego nad zalewem w Cedzynie

  Policyjną Szkółkę Rowerową prowadził między innymi Mariusz Bednarski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. Dużą popularnością cieszyły się także Wodna Szkółka Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, którą koordynował Piotr Molasy. Za pomoc w uatrakcyjnieniu Sportowych Półkolonii z MOSiR-em serdecznie dziękujemy. 


   

  Powrót