KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  03 sierpnia 2020, 11:55

  Turniej Piłki Siatkowej Plażowej odbędzie się na Basenie Letnim

  W dniach 8-9 sierpnia na Basenie Letnim przy ulicy Szczecińskiej 1 w Kielcach odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Kielce 2020.

   

  Na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji 8 sierpnia rozgrywany będzie turniej open, początek o godzinie 9. Następnego dnia, 9 sierpnia, zagrają zawodnicy z kategorii old boys +45. Początek również o godzinie 9. 

  Celem turnieju jest popularyzacja plażowej piłki siatkowej, promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia. Minimalny wiek uczestników wynosi 16 lat - osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców. 

  W turnieju głównym mogą uczestniczyć maksymalnie 24 pary męskie, o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje wpisowe w wysokości 30 złotych od pary. System rozgrywek: turniej będzie przeprowadzony systemem brazylijskim; wszystkie mecze turniejowe będą rozgrywane do dwóch wygranych setów do 21 punktów z zachowaniem dwupunktowej przewagi, tie-break do 15 pkt. W sprawach nieobjętych przepisami niniejszego regulaminu zastosowanie znajdują przepisy gry w Plażową Piłkę Siatkową zaakceptowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz organizatora turnieju. 

  Organizatorem jest firma "Uszczelka" z Kielc, a partnerem MOSiR Kielce. 

  Załączniki:
  Powrót