KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  31 lipca 2020, 12:14

  Ciekawy turniej plażowej piłki nożnej Lotto Cup odbył się na Basenie Letnim

  Na Basenie Letnim przy ulicy Szczecińskiej w Kielcach w czasie wakacji dużą popularnością cieszą się boiska do gry w plażową piłkę nożną i siatkówkę plażową.

  W rozegranej ostatnio 4 edycji turnieju plażowych trójek piłkarskich Lotto Cup uczestniczyło 16 zespołów. Na faworyta wykreowana została drużyna Spółdzielni Mieszkaniowej Bocianek. Podopieczni Pawła Kubickiego w półfinale pokonali Gokarty Kielce prowadzone przez Mateusza Tutaja i liczyli na ogranie wicemistrza sprzed roku, KSS Gol.

  W finale zespół Adriana Oziminy zneutralizował atuty przeciwnika i dotrwał do karnych. W nich SM Bocianek prowadziła już 2:0, ale w decydującej chwili nad nerwami zapanował Ozimina, zdobył kontaktową bramkę i odwrócił losy rywalizacji. SM Bocianek wygrał 5 meczów, jeden zremisował, nie stracił żadnego gola, ale nie zwyciężył w całym turnieju.

  Puchar za zwycięstwo w 4. Lotto Cup odebrał KSS Gol, który wystąpił w następującym składzie: Bartłomiej Długosz 3 gole – najlepszy bramkarz turnieju, Radosław Długosz, Kamil Gadomski 1, Adrian Ozimina 1.

  Organizatorzy dziękują Andrzejowi Nańczykowi, który zakończył w dniu finałów turnieju swoją pracę w roli kierownika Basenu Letniego w Kielcach.

   

  Powrót