KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  08 czerwca 2018, 14:34

  Murawa Korony Kielce jest druga w ekstraklasie!

  Murawa Korony Kielce druga w ekstraklasie! Polski Związek Piłkarzy po raz czwarty opracował ranking stanu muraw piłkarskiej ekstraklasy oparty o oceny zawodników. Na drugiej pozycji znalazła się murawa Kolporter Areny w Kielcach. Na pierwszym miejscu znalazła się murawa na stadionie Legii Warszawa.

  Murawa Korony Kielce druga w ekstraklasie! Polski Związek Piłkarzy po raz czwarty opracował ranking stanu muraw piłkarskiej ekstraklasy oparty o oceny zawodników. Na drugiej pozycji znalazła się murawa Kolporter Areny w Kielcach. Na pierwszym miejscu znalazła się  murawa na stadionie Legii Warszawa.

  Jest sukces. Jest bez wątpienia satysfakcja, jak zawsze kiedy ciężka praca przynosi zamierzone wymierne efekty. Praca przy boisku w mrozach, upałach nieraz deszczu, przez okres niemal całego roku niemal każdego dnia zgranego, zaangażowanego zespołu ludzi przyniosła zakładane efekty. Cieszymy się niezmiernie z tego 2 miejsca w rankingu bardzo wymiernym bo wynikającym z opinii użytkowników muraw czyli piłkarzy. Na pewno będzie to dodatkową motywacją do dalszej intensywnej pracy. Czujemy się docenieni i wiemy że musimy nadal pracować. Przed nami kolejne wyzwania jak choćby nawet zbliżający się mecz eliminacji Kobiet Polska – Szkocja – poinformował kierownik ZOS Jacek Domoradzki po tym jak nasza murawa na Kolporter Arenie uzyskała w niezależnym rankingu muraw ekstraklasy 2 miejsce plasując się za Legią Warszawa tracąc do niej jedynie 0,1 punktu.

  Powrót