W maratonie wzięło
udział 41 osób, w tym po raz pierwszy zawodnicy kieleckich klubów Akwedukt i
Salos. Wszystkim tym którzy wspierali nas swoim udziałem, pomocą, czy też
choćby dobrym słowem serdecznie dziękujemy.
Kolejne spotkanie z Godzinnym Maratonem Pływackim FOKA 2015 już w
kwietniu !
Podziękowania należą
się również Radiu Zet Gold, za wsparcie medialne naszego maratonu!
Klasyfikacja generalna pań (amatorska):
1 Paulina Majos 3975
2 Jagoda Kieś - Kozak 2500
3 Barbara Lizis 2400
4 Karolina Pastuszka 2400
5 Renata Tomczak 2050
6 Katarzyna Zielińska 1975
7 Renata Ciszewska 1925
8 Kasia Jasiorowska 1650
9 Aleksandra Jasiorowska 1650
Klasyfikacja generalna panów (amatorska):
1 Grzegorz Kożuchowski 3600
2 Mikołaj Poniewierski 3100
3 Piotr Walczak 3025
4 Grzegorz Rysiński 3000
5 Maciej Mazurkiewicz 2900
6 Szymon Kowalski 2875
7 Sławomir Kurkowski 2825
8 Andrzej Białek 2800
9 Janusz Nowak 2700
10 Rafał Latos 2650
11 Wojciech Chechelski 2600
12 Dariusz Gawlik 2500
13 Jacek Ciszewski 2400
14 Sławomir Pastuszka 2400
15 Michał Boron 2325
16 Mariusz Sarnecki? 2200
17 Marek Jamrożek 2200
18 Grzegorz Tokarski 2150
19 Michał Chrabąszcz 2050
20 Łukasz Zięba 1750
21 Sławomir Kosecki 1550
22 Jerzy Sadłocha 1250
23 Stefan Sztuk 1050
24 Wiktor Chrabąszcz 950
Klasyfikacja do lat 18 (amatorska):
1 Paulina Majos 3975
2 Szymon Kowalski 2875
3 Karolina Pastuszka 2400
4 Grzegorz Tokarski 2150
5 Kasia Jasiorowska 1650
6 Wiktor Chrabąszcz 950
Klasyfikacja w przedziale 18 - 30 lat (amatorska):
1 Grzegorz Kożuchowski 3600
2 Maciej Mazurkiewicz 2900
3 Mariusz Sarnecki 2200
4 Łukasz Zięba 1750
Klasyfikacja w przedziale 31 - 50 lat (amatorska):
1 Mikołaj Poniewierski 3100
2 Piotr Walczak 3025
3 Andrzej Białek 2800
4 Rafał Latos 2650
5 Jagoda Kieś - Kozak 2500
6 Dariusz Gawlik 2500
7 Jacek Ciszewski 2400
8 Barbara Lizis 2400
9 Sławomir Pastuszka 2400
10 Michał Boron 2325
11 Michał Chrabąszcz 2050
12 Katarzyna Zielińska 1975
13 Renata Ciszewska 1925
14 Aleksandra Jasiorowska 1650
Klasyfikacja 50 + (amatorska):
1 Grzegorz Rysiński 3000
2 Sławomir Kurkowski 2825
3 Janusz Nowak 2700
4 Wojciech Chechelski 2600
5 Marek Jamrożek 2200
6 Renata Tomczak 2050
7 Sławomir Kosecki 1550
8 Jerzy Sadłocha 1250
9 Stefan Sztuk 1050
Klasyfikacja ogólna (zawodnicy):
1 Karol Gajewski 4275 Akwedukt
2 Maciej Kwietniewski 4050 Akwedukt
3 Mateusz Błaszczyk 3900 Akwedukt
4 Anna Ramian 3900 Akwedukt
5 Robert Hajduk 3350 Salos
6 Marta Mikołajczyk 3325 Akwedukt
7 Magdalena Osman 3300 Salos
8 Dominik Hajduk 2925 Salos
Klasyfikacja
ogólna (amatorska):
1 Paulina Majos 3975
2 Grzegorz Kożuchowski 3600
3 Mikołaj Poniewierski 3100
4 Piotr Walczak 3025
5 Grzegorz Rysiński 3000
6 Maciej Mazurkiewicz 2900
7 Szymon Kowalski 2875
8 Sławomir Kurkowski 2825
9 Andrzej Białek 2800
10 Janusz Nowak 2700
11 Rafał Latos 2650
12 Wojciech Chechelski 2600
13 Jagoda Kieś - Kozak 2500
14 Dariusz Gawlik 2500
15 Jacek Ciszewski 2400
16 Barbara Lizis 2400
17 Sławomir Pastuszka 2400
18 Karolina Pastuszka 2400
19 Michał Boron 2325
20 Mariusz Sarnecki? 2200
21 Marek Jamrożek 2200
22 Grzegorz Tokarski 2150
23 Michał Chrabąszcz 2050
24 Renata Tomczak 2050
25 Katarzyna Zielińska 1975
26 Renata Ciszewska 1925
27 Łukasz Zięba 1750
28 Kasia Jasiorowska 1650
29 Aleksandra Jasiorowska 1650
30 Sławomir Kosecki 1550
31 Jerzy Sadłocha 1250
32 Stefan Sztuk 1050
33 Wiktor Chrabąszcz 950
|