10 czerwca 2014, 13:27

I Kielecki Bieg Górski

W I Kieleckim Biegu Górskim wzięło udział 215 zawodników. Start i meta biegu znajdowały się na stadionie Lekkoatletynym MOSiR-u przy ul. Bocznej 15. Biegacze rywalizowali w potwornym ponad 30 stopniowym skwarze.

23 kilometrową trasę najszybciej pokonał zawodnik MUKS THM Ostrowiec Św. Sylwester Lepiarz z czasem 1:28;06, drugie miejsce zajął Marcin Stokowiec 1:29;09 natomiest Jarosław Lubiński z Kieleckiego Klubu Lekkoatletycznego uplasował się na miejscu trzecim1:30;46.

Wśród kobiet najszybsza okazała się Anna Pawłowska – Pojawa, która pokonała tą jakże trudną trasę w czasie 2:13,25, kolejnymi kobietami na mecie były Anna Żółtak 2:17;48 oraz Katarzyna Kossakowska 2:18;48.

Bardzo dziękujemy współorganizatorom oraz sponsorom: Kieleckiemu Klubowi Lekkoatletycznemu, grupie Biegam Bo Muszę, Firmie Hike.pl, Fitness Clubowi TAO oraz Świętokrzyskiemu Stowarzyszeniu Biegaczy SIEBIEGA.