FINAŁ
MIEJSKI CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH 2013/2014R.
WYNIKI
60M.
2001 CHŁOPCY
1.Kułak Mateusz SP
2 Kielce
2.Leszcz Mateusz SP 8 Kielce
3.Niwiński Adam SP
Strawczyn
2001 DZIEWCZĘTA
1.Floras Paulina SP Czajków
2.Szwed Kinga SP 33 Kielce
3.Półkoszek NataliaSP 25 Kielce
2002 CHŁOPCY
1.Lisak Sergiusz SP 7 Kielce
2.Gąsiorowski Bartłomiej SP 15 Kielce
2002 DZIEWCZĘTA
1.Skiba Katarzyna SP 33
2.KielceKocielińska Mariola SP 33 Kielce
3.Kotwa Luiza SP 33 Kielce
2003 CHŁOPCY
1. Garbat Filip SP 5 Kielce
2 Kaczmarek Filip SP 25 Kielce
3. Sztandera Hubert SP 5 Kielce
2003 DZIEWCZĘTA
1. Krumplewska Klaudia SP 5 Kielce
2. Mazur Anna SP 33 Kielce
3. Macias Marcelina SP Czajków
300m.
2001 DZIEWCZĘTA
1. Szymkiewicz Julia SP Kozłów
2. Sałata Patrycja SP Czajków
3. Putko Julia SP 33 Kielce
2002 CHŁOPCY
1. Marciniak Filip SP 7 Kielce
2002 DZIEWCZĘTA
1. Bucka Weronika OSiR Staszów
2. Kamińska Julia SP 1 Kielce
2003 CHŁOPCY
1. Szczepańczyk Kamil SP Kozłów
2003 DZIEWCZĘTA
1. Golc Małgorzata SP 1 Kielce
2. Woś Berenika SP 8 Kielce
3. Tomczyk Zuzanna SP 7 Kielce
600m.
2001 DZIEWCZĘTA
1. Bator Aleksandra SP 1 Kielce
2. Siadul Weronika SP Porzecze
3. Ślęzak Partrycja SP Strawczyn
2002 DZIEWCZĘTA
1. Nawrot Aleksandra SP Strawczyn
2. Piskulak Wiktoria SP 33 Kielce
3. Wyrozumska Marianna SP 1 Kielce
2003 DZIEWCZĘTA
1. Bator Paulina SP 1 Kielce
2. Płatek Oliwia SP Porzecze
3. Krzepkowska Julia SP Strawczyn
1000m.
2001 CHŁOPCY
1. Cisowski Norbert SP Strawczyn
2. Gonciarz Wiktor SP Porzecze
2002 CHŁOPCY
1. Podsiedlik Mateusz OSiR Staszów
2. Gumuła Przemysław SP Porzecze
3. Samiec Nikodem SP Porzecze
2003 CHŁOPCY
1. Jamioł Marcin SP 8 Kielce
2. Dybała Adam SP 8 Kielce
3. Kozieł Piotr SP Strawczyn
Rzut
piłeczką palantową
2001 CHŁOPCY
1. Zajęcki Michał SP Strawczyn
2. Mierzwiński Krystian SP 1 Kielce
3. Mądzik Mikołaj SP 2 Kielce
2001 DZIEWCZĘTA
1. Półkoszek Natalia SP 25 Kielce
2. Białogońska Katarzyna SP 2 Kielce
3. Wójcik Karolina SP 33 Kielce
2002 CHŁOPCY
1. Podsiedlik Mateusz OSiR Staszów
2. Lisak Sergiusz SP 7 Kielce
3. Jastrzębski Bartłomiej SP 8 Kielce
2002 DZIEWCZĘTA
1. Wyrozumska Marianna SP 1 Kielce
2. Piskulak Wiktoria SP 33 Kielce
3. Skiba Katarzyna SP 33 Kielce
2003 CHŁOPCY
1. Szkurłat Igor SP 8 Kielce
2. Szczepańczyk Kamil SP Kozłów
3. Kaczmarek Filip SP 25 Kielce
2003 DZIEWCZĘTA
1. Bator Paulina SP 1 Kielce
2. Nosek Nikola SP 33 Kielce
3. Ciosek Magdalena SP Porzecze
Skok w dal
2001 CHŁOPCY
1. Pędziwilk Jakub SP 24 Kielce
2. Łozowski Jan Gim. 23 Kielce
3. Siwulski Michał OSiR Staszów
2001 DZIEWCZĘTA
1. Floras Paulina SP Czajków
2. Szymkewicz Julia SP Kozłów
3. Buda Aleksandra SP 33 Kielce
2002 CHŁOPCY
1. Salwerowicz Filip SP 2 Kielce
2002 DZIEWCZĘTA
1. Kocielińska Mariola SP 33 Kielce
2. Bucka Weronika OSiR Staszów
3. Kotwa Luiza SP 33 Kielce
2003 CHŁOPCY
1. Garbat Filip SP 5 Kielce
2. Kudelski Adrian SP 5 Kielce
3. Sztandera Hubert
SP 5 Kielce
2003 DZIEWCZĘTA
1. Mazur Anna SP 33 Kielce
2. Macias Marcelina SP Czajków
3. Gumula Magdalena SP 2 Kielce
Skok wzwyż
2001 CHŁOPCY
1. Mróz Przemysław SP Porzecze
2. Obara Artur SP 8 Kielce
3. Kmieć Artur SP 15 Kielce
2001 DZIEWCZĘTA
1. Marzec Julia SP 8 Kielce
2. Myszka Agata SP 8 Kielce
3. Ojrzyńska Olicia 8 Kielce
2002 CHŁOPCY
1. Samiec Nikodem SP Porzecze
2. Gumuła Przemysław SP Porzecze
3. Niemczyk Wiktor SP 15 Kielce
2002 DZIEWCZĘTA
1. Chojnacka Alicja SP 8 Kielce
2. Bębacz Gabriela SP 8 Kielce
3. Stefańska Wiktoria SP 8 Kielce
2003 CHŁOPCY
1. Romański Mateusz SP 8 Kielce
2. Gała Igor SP Porzecze
3. Jamioł Marcin SP 8 Kielce
2003 DZIEWCZĘTA
1. Woś Berenika SP 8 Kielce
2. Brzdąk Anna SP 7 Kielce
3. Sikora Klaudia SP 7 Kielce
NAJLEPSI ZAWODNICY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH 2013/2014
1.WYROZUMSKA MARIANNA 740 PKT.
2.PISKULAK WIKTORIA 723 PKT.
3.FLORAS PAULINA 671 PKT.
|