Inicjatywa Pływalni Foka spotkała się z szerokim i bardzo pozytywnym
odzewem. Po sukcesie długodystansowego biegania widać, że także wysiłek
wytrzymałościowy można sprawdzać w wodzie. Gratulujemy wszystkim, którzy
odważyli się sprawdzić swoje możliwości. Mamy już także pełne wyniki zawodów i
informujemy, że na najlepszych, czyli dla osób z pierwszych trzech miejsc
każdej z prowadzonych klasyfikacji, czekają do odbiory nagrody i medale.
Kolejne miejsca premiujemy darmowymi wejściówkami na basen.
Oto pełne wyniki:
Klasyfikacja generalna:
Pozycja Imię i nazwisko Wynik
1 Paulina Majos 4300
2 Karol Gajewski 3900
3 Grzegorz Kożuchowski 3750
4 Piotr Kosyl 3300
5 Piotr Walczak 3200
5 Krzysztof Kotowski 3200
6 Rafał Śliwiński 3050
7 Maciej Zębala 3025
8 Jacek Banak 2850
9 Andrzej Białek 2800
10 Piotr Ziółkowski 2725
10 Rafał Kupisz 2725
11 Wojciech Chechelski 2700
12 Dariusz Gawlik 2650
13 Jagoda Kieś - Kozak 2550
13 Maciej Mazurkiewicz 2550
14 Marek Michalczyk 2450
15 Janusz Nowak 2425
16 Jacek Ciszewski 2300
17 Marek Gierak 2275
18 Andrzej Opoka 2250
19 Mirosław Jaros 2225
20 Sławomir Kurkowski 2175
20 Renata Tomczak 2175
21 Anna Zembala 2050
21 Krzysztof Smoczyński 2050
22 Kalina Adamczyk 2000
23 Kacper Kowalski 1950
24 Ewa Buczkowska 1875
25 Dariusz Jagintowicz 1850
25 Renata Ciszewska 1850
25 Dariusz Pyk 1850
26 Szymon Lockstaedt 1775
27 Aleksandra Jasiorowska 1650
28 Piotr Kowalski 1625
29 Wioletta Kreczko 1525
30 Katarzyna Jasiorowska 1475
31 Augustyn Gąsiorek 1300
31 Mateusz Bracha 1300
Klasyfikacja Generalna Pań
1 Paulina Majos 4300
2 Jagoda Kieś - Kozak 2550
3 Renata Tomczak 2175
4 Anna Zembala 2050
5 Kalina Adamczyk 2000
6 Ewa Buczkowska 1875
7 Renata Ciszewska 1850
8 Aleksandra Jasiorowska 1650
9 Wioletta Kreczko 1525
10 Katarzyna Jasiorowska 1475
Klasyfikacja Generalna Panów
1 Karol Gajewski 3900
2 Grzegorz Kożuchowski 3750
3 Piotr Kosyl 3300
4 Piotr Walczak 3200
5 Krzysztof Kotowski 3200
6 Rafał Śliwiński 3050
7 Maciej Zębala 3025
8 Jacek Banak 2850
9 Andrzej Białek 2800
10 Piotr Ziółkowski 2725
10 Rafał Kupisz 2725
11 Wojciech Chechelski 2700
12 Dariusz Gawlik 2650
13 Maciej Mazurkiewicz 2550
14 Marek Michalczyk 2450
15 Janusz Nowak 2425
16 Jacek Ciszewski 2300
17 Marek Gierak 2275
18 Andrzej Opoka 2250
19 Mirosław Jaros 2225
20 Sławomir Kurkowski 2175
21 Krzysztof Smoczyński 2050
22 Kacper Kowalski 1950
23 Dariusz Jagintowicz 1850
23 Dariusz Pyk 1850
24 Szymon Lockstaedt 1775
25 Piotr Kowalski 1625
26 Augustyn Gąsiorek 1300
26 Mateusz Bracha 1300
Klasyfikacja do 18 lat
1 Paulina Majos 4300
2 Karol Gajewski 3900
3 Kacper Kowalski 1950
4 Katarzyna Jasiorowska 1475
Klasyfikacja 18 - 30 lat
1 Grzegorz Kożuchowski 3750
2 Krzysztof Kotowski 3200
3 Maciej Mazurkiewicz 2550
4 Kalina Adamczyk 2000
5 Szymon Lockstaedt 1775
6 Mateusz Bracha 1300
Klasyfikacja 31 - 50 lat
1 Piotr Kosyl 3300
2 Piotr Walczak 3200
3 Rafał Śliwiński 3050
4 Maciej Zębala 3025
5 Jacek Banak 2850
6 Andrzej Białek 2800
7 Piotr Ziółkowski 2725
7 Rafał Kupisz 2725
8 Dariusz Gawlik 2650
9 Jagoda Kieś - Kozak 2550
10 Marek Michalczyk 2450
11 Jacek Ciszewski 2300
12 Anna Zembala 2050
12 Krzysztof Smoczyński 2050
13 Ewa Buczkowska 1875
14 Dariusz Jagintowicz 1850
14 Renata Ciszewska 1850
14 Dariusz Pyk 1850
15 Aleksandra Jasiorowska 1650
15 Piotr Kowalski 1625
Klasyfikacja 50+
1 Wojciech Chechelski 2700
2 Marek Gierak 2275
3 Andrzej Opoka 2250
4 Mirosław Jaros 2225
5 Sławomir Kurkowski 2175
5 Renata Tomczak 2175
6 Wioletta Kreczko 1525
7 Augustyn Gąsiorek 1300
|