KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  15 stycznia 2018, 11:57

  Uczestnicy zimowych półkolonii będą na treningach PGE VIVE i Dafi Społem Kielce

  Błyskawicznie został wyczerpany limit miejsc na Zimowe Półkolonie Sportowe 2018. Ich organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach. W półkoloniach wezmą udział dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

  Letnie półkolonie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy też zorganizować zimowe. I w tym przypadku zainteresowanie tym wydarzeniem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. W ciągu dwóch godzin skończyły się zapisy na obydwa turnusy.         

  W Zimowych Półkoloniach Sportowych z MOSiR-em 2018 będą uczestniczyć dzieci z roczników 2006-2011. Turnusy odbędą się w następujących terminach: 12 - 16 lutego 2018 roku i 19 - 23 lutego 2018 roku. Cena wynosi 300 złotych.

  Turnus obejmuje opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7.30 - 15.30, ubezpieczenie NNW, obiad oraz bogaty program zajęć sportowo-rekreacyjnych, między innymi naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, ABC nurkowania, ściankę wspinaczkową, pierwsze kroki z siatkówką i piłką ręczną, bilard, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

  Organizator przygotował też niespodziankę dla uczestników półkolonii. W planie są zajęcia i spotkanie z piłkarzami ręcznymi mistrza Polski - PGE VIVE Kielce oraz siatkarzami Dafi Społem Kielce. 

  Uczestniczy letnich półkolonii również mieli okazję spotkać się z zawodnikami PGE VIVE Kielce. To było dla nich ogromne przeżycie. 

  Powrót