KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności
  06 grudnia 2017, 14:23

  Na pływalni Jurajska zakończyliśmy akcję „Ratujmy dzieciom wzrok”

  We wtorek na pływalni przy ulicy Jurajskiej 7 odbyła się już ostatnia w tym roku akcja „Ratujmy dzieciom wzrok”. Jej organizatorami są Salony Optyczne Klank-Optyk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach.

  Dzięki akcji, która miała miejsce na pływalniach: Orka, Delfin, Foka oraz Jurajska pracownicy z Salonu Optycznego Klank-Optyk przebadali łącznie kilkaset osób. Zdiagnozowano wiele przypadków nadających się do korekcji wzroku.

  Osoby zainteresowane bezpłatnym badaniem wzroku u dzieci mogą umówić się na wizytę w salonie Klank-Optyk. Na stronie www.ratujmydzieciomwzrok.pl (zakładka „kontakt”) znajduje się kalendarz wizyt. Klient wskazuje dowolny, odpowiadający mu termin wizyty.

  Planujemy powrócić z akcją badania wzroku na wiosnę, widzimy potrzebę ciągłej kontroli wzroku u dzieci. Współpraca z Klank-Optyk układa się bardzo dobrze, liczymy z ich strony na nowe, ciekawe pomysły - mówi Piotr Janus, kierownik Pływalni Delfin przy ul. Krakowskiej 2 oraz koordynator akcji „Ratujmy dzieciom wzrok” z ramienia MOSiR. 

  Powrót