KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  W sobotę na Stadionie Lekkoatletycznym w Kielcach odbędzie się 3. PKO Bieg Charytatywny oraz PKO Bieg Charytatywny dla Młodych

  Już w sobotę 16 września odbędzie się na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza 1 w Kielcach 3 PKO Bieg Charytatywny oraz PKO Bieg Charytatywny dla Młodych! PKO Bieg Charytatywny Młodych odbywa się w tym roku na stadionach 12 miast w Polsce. Udział w biegu zostanie przeliczony na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci w 12 województwach, w których odbędzie się wydarzenie. Zgromadzone środki dla potrzebujących przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego. W tym roku Fundacja sfinansuje również budowę siłowni plenerowej, która powstanie w Kielcach. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

  Już w sobotę 16 września odbędzie się na Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza 1 w Kielcach  3 PKO Bieg Charytatywny oraz PKO Bieg Charytatywny dla Młodych! PKO Bieg Charytatywny Młodych odbywa się w tym roku na stadionach 12 miast w Polsce. Udział w biegu zostanie przeliczony  na obiady dla najbardziej potrzebujących dzieci w 12 województwach, w których odbędzie się wydarzenie. Zgromadzone środki dla potrzebujących przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego. W tym roku Fundacja sfinansuje również budowę siłowni plenerowej, która powstanie w Kielcach. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu.

  Co więcej  Można aktywnie spędzić dzień z cała rodziną, gdyż dzieci w wieku 4-12 lat mogą startować w PKO Biegu Charytatywnym dla młodych (informacje poniżej). Zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym wyjątkową koszulkę partnera technicznego biegu 4F, a po ukończeniu imprezy pamiątkowy medal.

  Trzy kroki do pomocy:

  1. Zebranie 5-osobowej drużyny i rejestracja na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl .
  2. Dokonanie opłaty startowej min. 10 zł od osoby, czyli 50 zł od drużyny (całe wpisowe idzie na celce charytatywne)
  3. 16 września wybiegajmy w czasie godziny jak najwięcej okrążeń!

  Regulamin na stronie: http://www.pkobiegcharytatywny.pl/index.php/o-akcji-2

  Zapisy na stronie: http://www.pkobiegcharytatywny.pl/index.php/zapisy

   

   

  Informacje o PKO Biegu Charytatywnym dla Młodych:

  Koszt startu jednego dziecka to 5 zł. Dzieci, które wezmą udział w biegu otrzymają koszulkę, napój oraz numer startowy a po ukończeniu imprezy pamiątkowy medal.

  Bieg rozgrywany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

  I kategoria (dystans 400 m) - 4-7 lat

  II kategoria (dystans 600 m) - 8-10 lat

  III kategoria (dystans 800 m) - 11-12 lat.

   

   

  Regulamin PKO Biegu Charytatywnego Młodych dostępny jest TUTAJ

  Zapisy na stronie http://www.pkobiegcharytatywny.pl/index.php/zapisy
  Powrót