KALENDARZ IMPREZ
  Aktualności

  Pomagamy dzieciom z terenów dotkniętych burzami i nawałnicami

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach włączył się w akcję pomocy dzieciom z województwa kujawsko-pomorskiego z terenów, które ucierpiały z powodu nawałnic.

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach włączył się w akcję pomocy dzieciom  z województwa kujawsko-pomorskiego z terenów, które ucierpiały z powodu nawałnic.

           Grupa 40 uczniów szkół podstawowych z gminy Nakło nad Notecią przebywająca w Kielcach na zaproszenie Prezydenta Wojciecha Lubawskiego korzysta m.in. z zajęć na basenie. Dzieciom i ich opiekunom udostępniono Pływalnię „JURAJSKA”, na której spędzają przyjemnie czas w wodzie pod nadzorem opiekunów i ratowników. Pływanie oraz zabawa w wodzie daje dzieciom wiele radości oraz pozwala na chwilowe oderwanie się od problemów i tragedii jakie spowodowane zostały przez wichury i burze na terenach ich zamieszkania.

           Z Pływalni „JURAJSKA” dzieci z terenów, które ucierpiały z powodu burz i nawałnic korzystać będą czterokrotnie.

           Chętnie przyjęliśmy dzieci i zapewniamy im jak najatrakcyjnieszy pobyt na pływalni. Udostępniliśmy różnorodny sprzęt pływacki taki jak deski, makarony pływackie, piłki itp., chcemy aby pobyt na basenie był dla dzieci zabawą i atrakcją – mówi Zofia Kubicka – Kierownik Pływalni „JURAJSKA” przy ul. Jurajska 7.

  Powrót