Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty


» Nauka pływania

» Martyna znów najlepiej

Ponownie najlepszym wynikiem punktowym na Czwartkach Lekkoatletycznych popisała się Martyna Młynarczyk, która za skok na odległość 4,65m dorzuciła do swojego konta 122 punkty. Na zawodach z 23 września pojawiło się blisko 300 młodych zawodników!

» więcej


» Zaczęliśmy jesienne Czwartki LA 2010/2011

Sezon „Czwartków Lekkoatletycznych 2010/2011” rozpoczęty. Pierwsze zawody kolejnej edycji, dla dzieci z roczników 1998-2000, rozegraliśmy 16 września tradycyjnie na Stadionie LA przy ul. Bocznej. Na inaugurację najlepiej spisali się młodzi sportowcy, którzy w czerwcu reprezentowali Kielce na Finałach Ogólnopolskich w Warszawie.

» więcej


» Sukces XV Finału Family Cup

Jubileuszowy, bo już XV Finał Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2010 odbył się 4 września 2010 na kieleckim Stoku Narciarskim „Telegraf”.

» więcej


» Pływaj z "Foką"!

Kielczanie mają kolejną pływalnię! Tym razem doczekało się jej osiedle Barwinek, a nowy obiekt nosi wdzięczną nazwę „Foka”. Otwarcia krytego basenu dokonali włodarze stolicy województwa świętokrzyskiego na czele z prezydentem Kielc Wojciechem Lubawskim, dyrektor MOSiR Wojciech Dębski oraz ks. biskup Marian Florczyk. Powody do uśmiechów miały też zaproszone na otwarcie kieleckie pięcioraczki.

» więcej


»  REGULAMIN CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

                     Organizator zawodów:
MOSiR w Kielcach (Dział Marketingu, Sportu, Rekreacji i Turystyki, ul. Boczna 15,
tel. 041 348-09-41/42, fax 041 348-09-72, e-mail: marketing@mosir.kielce.pl)
Miejsce: Stadion LA MOSiR w Kielcach ul. Boczna 15 (Pakosz)
Terminy rozpoczęcia zawodów:  
16 IX - 2010 godz. 15.00
23 IX -  2010 godz. 14.00    
30 IX -  2010 godz. 14.00
 07 X  - 2010 godz. 14.00        
 

» więcej


» W finale męskiej plażówki najlepsi radomianie

Wielki finał i triumf w siatkarskim Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Kielce dla Bartłomieja Kiernoza i Bartłomieja Korycińskiego. Wspomniana para w zawodach rozegranych 21-22 sierpnia na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej nie straciła nawet seta. W ostatnim meczu pokonała parę Łukasz Kiniorski/Damian Słomka. Trzeci stopień podium dla Sylwestra Janka i Michała Korycińskiego.

» więcej


» Plaża Ali i Moniki

Para Alicja Stefańska/Monika Litwin wygrały Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt, który w niedzielę 15 sierpnia rozegraliśmy na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej. W zawodach wzięło udział siedem siatkarskich dwójek grających w systemie brazylijskim – podwójnej eliminacji.

» więcej


» Plażówka dziewcząt

Swoje turnieje mają mężczyźni, ale w siatkówkę plażową równie ochoczo grają kobiety dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Urzędem Miasta Kielce zapraszają płeć piękną na Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Dziewcząt, który rozegramy 15 sierpnia na Basenie Letnim.

» więcej


» Finał Family Cup już po raz piętnasty!

XV Finał Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2010 coraz bliżej. Tradycyjnie odbędzie się on w Kielcach na stoku góry Telegraf w dn. 4 września. Zapraszamy!

» więcej


» Grali mimo deszczu!

W miniony weekend rozegraliśmy już III Eliminacyjny Turniej Siatkówki Plażowej – Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Kielce. Tym razem, w ciężkich, deszczowych warunkach najlepszą okazała się para Bartłomiej Kiernoz/Bartłomiej Koryciński, która w finale pokonała parę Sylwester Janek/Michał Koryciński. Trzecie miejsce dla pary rodzinnej Dominik Wanat/Krzysztof Wanat.

» więcej


» Tym razem tylko siatkówka

Pogoda w miniony tydzień tylko raz pozwoliła nam zorganizować miniturniej. W czwartek 16 drużyn rywalizowało w siatkówce plażowej. Niespodzianki nie było i znów wygrali chłopcy z W-Team.

» więcej


» Upały na sportowo

Upalny tydzień ponownie zachęcił kielecką młodzież do przyjścia na Basen Letni przy ul. Szczecińskiej i wzięcia udziału w miniturniejach organizowanych przez MOSiR Kielce i UM Kielce. W plażową piłkę nożną zagrało 11 drużyn, a w siatkówkę aż 15!

» więcej


» Wysoki poziom i wysoka temperatura!

Bardzo wysoki poziom i chyba jeszcze wyższa temperatura towarzyszyła II Eliminacyjnemu Turniejowi Siatkówki Plażowej – Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Kielce, który w dn. 10-11.07.2010 rozegraliśmy na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej. Tylko para Gutkowski/Kiernoz nie zanotowała w zawodach żadnej porażki i oczywiście na ich szyjach zawisły złote medale za turniejowe zwycięstwo!

» więcej


» Superfrekwencja na miniturniejach!

Ten tydzień dla akcji „Sportowe Wakacje 2010” był wyjątkowo owocny. Do naszych miniturniejów na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej zgłosiło się 16 drużyn do plażowej piłki nożnej (wtorek) i 12 drużyn do siatkówki (czwartek).

» więcej


» Pierwsi triumfatorzy miniturnieju "Sportowe Wakacje 2010"

Razem z początkiem wakacji na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej wystartowaliśmy z akcją "Sportowe Wakacje 2010". W miniony czwartek rozegraliśmy pierwszy miniturniej w siatkówkę plażową.

» więcej


» Wakacje na krytych pływalniach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że od 1 lipca nieczynne będą pływalnie przy ul. Krakowskiej („Delfin”), ul. Toporowskiego („Mors”) i ul. Jurajskiej. W sierpniu ruszy jednak „Delfin”, a zamknięty zostanie basen przy ul. Kujawskiej („Orka”) – promocja „Letnia” z tego obiektu zostanie przeniesiona na ul. Krakowską. Wszystkie baseny ponownie będą czynne od września. 

» więcej


» Basen Letni juz zaprasza

26 czerwca swoje bramy otworzył Basen Letni przy ul. Szczecińskiej. Mimo kilku chmur na niebie pojawili się kilkanaście osób spragnionych pływania na powietrzu oraz gry w siatkówkę plażową.

» więcej


» Rozpoczęliśmy siatkarskie Grand Prix

Para Wanat/Koryciński wygrała I Eliminacyjny Turniej Siatkówki Plażowej – Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Kielce. W turnieju rozgrywanym na Basenie Letnim przy ul. Szczecińskiej wzięło udział 17 par, także spoza województwa świętokrzyskiego.

» więcej


» Nasi "czwartkowicze" medalistami zawodów międznynarodowych!

Kieleccy „czwartkowicze” ponownie bardzo dobrze zaprezentowali się na Stadionie Orła w Warszawie. W sobotę 19 czerwca nasi zawodnicy reprezentowali Polskę w V Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych Dzieci (V International Children Athletics Game) i zdobyli 3 medale: 1 srebrny i 2 brązowe!

» więcej


» Otwarcie basenu i turniej siatkówki plażowej

Wakacje 2010 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zainauguruje 26 czerwca uroczystym otwarciem Basenu Letniego przy ul. Szczecińskiej, a wraz z nim odbędzie się I Turniej Eliminacyjny Siatkówki Plażowej Chłopców - Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Kielce.

» więcej1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   » 

Nauka pływania na pływalniach MOSiR Kielce


» więcej

Hotel Maraton


tel. 041/362-91-16

» więcej

Hotel Stadion


tel./fax 041/368-77-15

» więcej

Miejsca noclegowe w Hali Sportowej


tel. 041/366-00-32

» więcej

Hala sportowa przy ulicy Bocznej

WIELOFUNKCYJNA HALA SPORTOWA

» więcej

Stadion piłkarski przy ulicy Ściegiennego

NOWY STADION PIŁKARSKI

» więcej
Prasa o nas

Nasz Adres

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Kielce
ul. Żytnia 1, 25-018 Kielce
tel. (041) 344 92 39, 344 05 04
fax. (041) 344 03 75